ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 700 mm ES1570-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 700 mm ES1570-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1570-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 32.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966538 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 700 mm ES1370-02
expedícia do 8 dní249,15 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-01
expedícia do 8 dní242,43 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €
261,55 €
Pri platbe vopred iba 242,00 €


