ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1300 mm ES1313-05
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1300 mm ES1313-05
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1313-05 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967917 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1300 ES1213-01
expedícia do 8 dní367,17 €
Pri platbe vopred iba 340,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262mm, číre sklo AXC130CL
expedícia do 8 dní373,01 €
Pri platbe vopred iba 345,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1300 mm ES1113-03
expedícia do 8 dní369,36 €
Pri platbe vopred iba 342,00 €


