ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 800 mm ES1180-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 800 mm ES1180-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1180-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965272 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 300x800, spod. príp., 721 W, čierny W622F-030-080-70
na objednávku187,00 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 600x1600, spod. príp., 3521 W, čierny W633F-060-160-70
na objednávku592,11 €


