ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1100 mm ES1011-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1100 mm ES1011-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1011-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964855 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-05
expedícia do 8 dní377,52 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1100 mm ES1511-03
expedícia do 8 dní325,64 €
Pri platbe vopred iba 302,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm ES1211-01
expedícia do 8 dní323,47 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €


