ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1400 mm ES1014-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1400 mm ES1014-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1014-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1400 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964886 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1400 mm ES1414-04
expedícia do 8 dní412,60 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1400 mm ES1314-08
expedícia do 8 dní490,65 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1400 mm ES1014-04
expedícia do 8 dní359,89 €
Pri platbe vopred iba 333,00 €


