ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1500 mm ES1015-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1500 mm ES1015-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1015-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1500 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA univerzálna vzpera 2000mm, chróm ES7210
expedícia do 8 dní94,34 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1500 mm ES1215-02
expedícia do 8 dní413,07 €
Pri platbe vopred iba 383,00 €
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-06
expedícia do 8 dní465,16 €
Pri platbe vopred iba 431,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1500 mm ES1115-02
expedícia do 8 dní413,07 €
Pri platbe vopred iba 383,00 €


