ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1300 ES1313-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1300 ES1313-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1313-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1300 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966682 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262mm, dymové matné sklo AXC130SM
expedícia do 8 dní439,00 €
Pri platbe vopred iba 406,00 €
369,54 €
Pri platbe vopred iba 341,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1300 mm ES1313-05
expedícia do 8 dní439,65 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €


