ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1400 ES1314-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1400 ES1314-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1314-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1400 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 3.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966699 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1400 mm ES1214-07
expedícia do 8 dní443,30 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1400 mm ES1314-06
expedícia do 8 dní461,51 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm ES1114-07
expedícia do 8 dní443,30 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €


