ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1200 ES1512-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1200 ES1512-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1512-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966767 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 884,53 €
Pri platbe vopred iba 1 741,00 €
REA Sada kúpeľňového nábytku s umývadlom Mario 60cm White -M0005 REA-M0005
expedícia do 12 dní165,36 €
Pri platbe vopred iba 161,00 €


