ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-01
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1470-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999376 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF11 radiátor 600x1500, bočné pripojenie, 1175 W, antracit W411F-060-150-66
na objednávku302,42 €
266,49 €


