ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm ES1211-01
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm ES1211-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1211-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966576 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1062mm, sklo Flute AXC110FL
expedícia do 8 dní393,86 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1100 ES1311-01
expedícia do 8 dní338,03 €
Pri platbe vopred iba 313,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1100 mm ES1211-08
expedícia do 8 dní406,87 €
Pri platbe vopred iba 377,00 €


