ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm ES1111-01
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm ES1111-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1111-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965210 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Hansgrohe Activera S s termostatickou batériou matná čierna 28078670
expedícia do 4 dní578,48 €
Sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna mat KU139B
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
Omnires Y termostatický sprchový systém pre exponovanú inštaláciu, matná biela Y1244SUWM
expedícia do 14 dní567,98 €


