ESCA číre sklo 267x2100mm 59100
ESCA číre sklo 267x2100mm 59100
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 267 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 17.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997860 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bez profilu |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA stenový profil 2100mm, zlato mat ES8046
expedícia do 8 dní79,77 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
ESCA SHELF stenový profil s drážkou 2100mm, čierna mat 56221
expedícia do 8 dní82,26 €
Pri platbe vopred iba 78,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TEKA Sklokeramická varná doska TZC 32320 TTC BK Čierna, 2 varné zóny
expedícia do 14 dní158,87 €
Pri platbe vopred iba 146,00 €
TEKA Sklokeramická varná doska TZ 6420 BK Čierna, 4 varné zóny
expedícia do 14 dní254,41 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €

