ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-08
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-08
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1013-08 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967719 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1300 mm ES1313-05
expedícia do 8 dní439,65 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-08
expedícia do 8 dní446,99 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1300 mm ES1113-04
expedícia do 8 dní392,67 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €


