ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1400 mm ES1014-08
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1400 mm ES1014-08
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1014-08 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967733 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm ES1114-07
expedícia do 8 dní443,30 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1400 mm ES1114-03
expedícia do 8 dní391,20 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 1400 mm ES1414-01
expedícia do 8 dní388,30 €
Pri platbe vopred iba 359,00 €


