ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm ES1114-08
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm ES1114-08
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1114-08 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968426 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1400 ES1214-01
expedícia do 8 dní389,02 €
Pri platbe vopred iba 360,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1400 mm ES1214-04
expedícia do 8 dní414,52 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, dymové matné sklo AXC140SM
expedícia do 8 dní459,84 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €


