ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-08
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-08
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1511-08 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968570 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 135,71 €
Pri platbe vopred iba 1 049,00 €
Kúpeľňový set VIOLETA 60, biela mat KSET-043 KSET-043
expedícia do 8 dní1 033,95 €
Pri platbe vopred iba 955,00 €


