ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1000 mm ES1110-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1000 mm ES1110-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1110-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967108 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm ES1210-01
expedícia do 8 dní301,60 €
Pri platbe vopred iba 279,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1000 mm ES1510-05
expedícia do 8 dní355,88 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1000 mm ES1210-06
expedícia do 8 dní355,88 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €


