ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm ES1111-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm ES1111-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1111-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967115 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm ES1111-02
expedícia do 8 dní325,64 €
Pri platbe vopred iba 302,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1100 mm ES1311-02
expedícia do 8 dní340,22 €
Pri platbe vopred iba 315,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm ES1111-01
expedícia do 8 dní323,47 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €


