ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1200 mm ES1112-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1200 mm ES1112-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1112-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967122 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1200 mm ES1012-02
expedícia do 8 dní303,79 €
Pri platbe vopred iba 281,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-05
expedícia do 8 dní399,59 €
Pri platbe vopred iba 370,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1200 mm ES1212-03
expedícia do 8 dní347,50 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €


