ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1000 mm ES1010-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1000 mm ES1010-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1010-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965081 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA univerzálna vzpera 2000mm, zlato mat ES7246
expedícia do 8 dní127,12 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1000 mm ES1310-03
expedícia do 8 dní318,36 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1000 mm ES1110-04
expedícia do 8 dní327,11 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, číre sklo AXC100CL
expedícia do 8 dní327,87 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €


