ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 600 mm ES1060-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 600 mm ES1060-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1060-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 24.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913112294 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV11 400x800, spod. príp., 518 W, biela W611-040-080-00
expedícia do 10 dní89,11 €

