ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 700 mm ES1070-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 700 mm ES1070-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1070-04 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965142 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
ESCA univerzálna vzpera 2000mm, zlato mat ES7246
expedícia do 8 dní127,12 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Flute AXC70FL
expedícia do 8 dní307,03 €
Pri platbe vopred iba 284,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Marron AXC70MR
expedícia do 8 dní296,61 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm ES1170-01
expedícia do 8 dní236,04 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


