ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1000 mm ES1510-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1000 mm ES1510-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1510-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967375 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Niklas NI1SS-L 657x952 Priame napojenie vľavo Leštená nerez NI1SS-L
na objednávku442,34 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €


