ESCA SHELF polička do profilu 230x120mm, chróm 56222
ESCA SHELF polička do profilu 230x120mm, chróm 56222
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES8410 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Rozměr | 230x120 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Hmotnost / ks | 3.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979552 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESCA SHELF stenový profil s drážkou 2100mm, chróm 56220
expedícia do 8 dní75,66 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
Mohlo by vás zaujímať

