ESCA SHELF polička do profilu 230x120mm, čierna mat 56223
ESCA SHELF polička do profilu 230x120mm, čierna mat 56223
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES8425 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Rozměr | 230x120 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Hmotnost / ks | 3.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979569 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESCA SHELF stenový profil s drážkou 2100mm, čierna mat 56221
expedícia do 8 dní82,26 €
Pri platbe vopred iba 78,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €

