ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-07
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1013-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967658 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-06
expedícia do 8 dní370,45 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1300 ES1213-01
expedícia do 8 dní367,17 €
Pri platbe vopred iba 340,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-08
expedícia do 8 dní446,99 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €


