ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1500 mm ES1015-07
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1500 mm ES1015-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1015-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967672 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-07
expedícia do 8 dní465,16 €
Pri platbe vopred iba 431,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-08
expedícia do 8 dní512,50 €
Pri platbe vopred iba 475,00 €
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-06
expedícia do 8 dní465,16 €
Pri platbe vopred iba 431,00 €


