ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1400 mm ES1214-07
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1400 mm ES1214-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1214-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968303 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1400 mm ES1014-07
expedícia do 8 dní388,66 €
Pri platbe vopred iba 360,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1400 mm ES1314-05
expedícia do 8 dní461,51 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, sklo Marron AXC140MR
expedícia do 8 dní442,48 €
Pri platbe vopred iba 409,00 €


