ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-07
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1111-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968198 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 500 x 2800 mm, spodné pripojenie, 3989 W, čierny W622-050-280-70
na objednávku458,30 €


