ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1000 mm ES1310-07
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1000 mm ES1310-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1310-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968327 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Britta BR1B-RK 859x712 Kábel vpravo Čierna BR1B-RK
expedícia do 7 dní433,73 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
PMH Elektrický sušiak Britta BR1SS-L 859x712 Priame napojenie vľavo Leštená nerez BR1SS-L
expedícia do 7 dní441,89 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
PMH Elektrický sušiak Britta BR1B-R 859x712 Priame napojenie vpravo Čierna BR1B-R
expedícia do 7 dní429,64 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €


