ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1400 mm ES1314-07
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1400 mm ES1314-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1314-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968365 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1400 mm ES1314-04
expedícia do 8 dní432,74 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1400 mm ES1314-05
expedícia do 8 dní461,51 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1400 mm ES1514-05
expedícia do 8 dní443,30 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €


