ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-07
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1512-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968709 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1200 mm ES1212-06
expedícia do 8 dní399,59 €
Pri platbe vopred iba 370,00 €
ARCHITEX LINE sada na uchytenie skla, podlaha-stena, max. š. 1200 mm, čierna mat AXL2112B
expedícia do 8 dní169,37 €
Pri platbe vopred iba 157,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1162mm, matné sklo AXC120MT
expedícia do 8 dní400,80 €
Pri platbe vopred iba 370,00 €


