ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-03
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1470-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999390 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, biela mat EG1434 59097
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV33 doskový radiátor 900 x 1200 mm, spodné pripojenie, 3819 W, čierny W633-090-120-70
na objednávku492,25 €
Mexen CV33 doskový radiátor 900 x 1000 mm, spodné pripojenie, 3182 W, biely W633-090-100-00
expedícia do 10 dní305,53 €
422,65 €


