ESCA WHITE MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-07
ESCA WHITE MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1410-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913999567 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat UT003VB
expedícia do 8 dní216,37 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
VERSI stojanková bidetová batéria, čierna mat RV003/15
expedícia do 8 dní294,94 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €

