ESCA WHITE MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-07
ESCA WHITE MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1411-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913999888 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-04
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
307,03 €
Pri platbe vopred iba 284,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 600 mm ES1060-02
expedícia do 8 dní199,36 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €

