ESCA WHITE MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1411-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999840 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, sklo Marron AXC100MR
expedícia do 8 dní359,12 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 300 mm ES1030-01
expedícia do 8 dní166,01 €
Pri platbe vopred iba 153,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 800 mm ES1480-04
expedícia do 8 dní287,57 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €


