ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm ES1210-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm ES1210-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1210-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966835 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, biela mat EG1434 59097
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-06
expedícia do 8 dní356,69 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €
ARCHITEX LINE kalené číre sklo, 1005x1997x8mm, otvory pre poličku AL2236-D
expedícia do 8 dní218,19 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, číre sklo AXC100CL
expedícia do 8 dní327,87 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €


