ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm ES1211-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm ES1211-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1211-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966842 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, biela mat EG1434 59097
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1062mm, dymové matné sklo AXC110SM
expedícia do 8 dní397,33 €
Pri platbe vopred iba 367,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1100 mm ES1311-08
expedícia do 8 dní421,45 €
Pri platbe vopred iba 390,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1100 mm ES1011-07
expedícia do 8 dní337,66 €
Pri platbe vopred iba 313,00 €


