ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 800 mm ES1280-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 800 mm ES1280-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1280-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966903 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 800 mm ES1280-04
expedícia do 8 dní283,39 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, dymové sklo AXC80SC
expedícia do 8 dní317,45 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 800 mm ES1380-03
expedícia do 8 dní271,01 €
Pri platbe vopred iba 251,00 €


