ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1300 mm ES1113-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1300 mm ES1113-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1113-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1300 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965418 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, biela mat EG1434 59097
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1300 mm ES1313-03
expedícia do 8 dní387,57 €
Pri platbe vopred iba 359,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-07
expedícia do 8 dní370,45 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1300 mm ES1313-04
expedícia do 8 dní410,88 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €


