ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm ES1170-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm ES1170-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1170-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965449 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, biela mat EG1434 59097
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, dymové matné sklo AXC70SM
expedícia do 8 dní317,45 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Flute AXC70FL
expedícia do 8 dní307,03 €
Pri platbe vopred iba 284,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 700 mm ES1370-04
expedícia do 8 dní272,47 €
Pri platbe vopred iba 252,00 €


