ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1500 mm ES1015-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1500 mm ES1015-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1015-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1500 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965074 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF11 radiátor 300x800, bočné pripojenie, 364 W, biely W411F-030-080-00
expedícia do 10 dní86,57 €


