ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 500 mm ES1050-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 500 mm ES1050-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1050-03 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 24.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913112249 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 1400 mm ES1414-01
expedícia do 8 dní388,30 €
Pri platbe vopred iba 359,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-05
expedícia do 8 dní356,69 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, číre sklo AXC80CL
expedícia do 8 dní293,13 €
Pri platbe vopred iba 271,00 €

