ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1500 mm ES1315-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1500 mm ES1315-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1315-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1500 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966972 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-08
expedícia do 8 dní488,67 €
Pri platbe vopred iba 451,00 €
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1500 mm ES1215-06
expedícia do 8 dní465,16 €
Pri platbe vopred iba 431,00 €
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1500 mm ES1015-06
expedícia do 8 dní406,87 €
Pri platbe vopred iba 377,00 €


