ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 800 mm ES1380-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 800 mm ES1380-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1380-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966996 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, biela mat EG1434 59097
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria Grohe Grohtherm 1000 Performance bez sprchového setu 150 mm chróm 34828000
expedícia do 4 dní191,96 €
RAV Batéria termostatická sprchová - chrom TRM80.5
na objednávku105,90 €
Pri platbe vopred iba 95,00 €
194,14 €
Pri platbe vopred iba 178,00 €


