ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 800 mm ES1580-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 800 mm ES1580-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1580-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967085 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 400 mm, bočné pripojenie, 513 W, čierny - W421-060-040-70
expedícia do 10 dní82,04 €
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 2800 mm, bočné pripojenie, 3590 W, čierny - W421-060-280-70
na objednávku403,13 €


