ESPACE otvorená policová skrinka 20x94x22cm, dub alabama ESC130-2222
ESPACE otvorená policová skrinka 20x94x22cm, dub alabama ESC130-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC130-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 20x94x22 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 940 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 9.7000 kg |
| EAN | 8590913940217 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Mohlo by vás zaujímať
115,28 €
Pri platbe vopred iba 109,00 €
PULSE rohový stolík s umývadlom 755x455mm, pravý, nerez mat BM760-0101-01 BM760-0101-01
expedícia do 8 dní603,28 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €


