ESPACE otvorená policová skrinka 30x172x32cm, dub alabama ESC160-2222
ESPACE otvorená policová skrinka 30x172x32cm, dub alabama ESC160-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC160-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 30x172x32 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 22.7000 kg |
| EAN | 8590913940224 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x600, spod. príp., 273 W, antracit W611F-030-060-66
na objednávku138,06 €
Mexen Flat CVF11 radiátor 300x1000, spod. príp., 455 W, biely W611F-030-100-00
expedícia do 10 dní135,51 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF11 300x500, spod. príp., 227 W, biela W611F-030-050-00
expedícia do 10 dní100,71 €


