ESPACE skrinka 35x172x32, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama strip/dub alabama ESC230-2322
ESPACE skrinka 35x172x32, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama strip/dub alabama ESC230-2322
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC230-2322 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| Rozměr | 35x172x32 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama strip |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 24.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913953439 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Doporučujeme přikoupit
Bielizňový kôš do skrine 310x570x230mm, suchý zips, šedá UPE600
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
339,42 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
RETRO skrinka vysoká 40x170x36cm, buk, pravá 1662
na objednávku1 074,11 €
Pri platbe vopred iba 1 019,00 €
ESPACE skrinka 25x172x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC120-2222
expedícia do 8 dní339,42 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €


